П`ятниця, 20.10.2017, 10:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ізюмського професійного ліцею

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Вересень » 14 » День фізичної культури та спорту
11:09
День фізичної культури та спорту

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту.

11 вересня 2015 року учні Ізюмського професійного ліцею відсвяткували це спортивне свято на міському стадіоні «Локомотив».

О 9 годині ранку всі педагогічні працівники та учні навчальних груп зібрались на стадіоні щоб позмагатись у силі, спритності та швидкості. Свято відкрила директор Ізюмського професійного ліцею Колесник Любов Василівна.

На святі був присутній Ізюмський міський голова  Божков Олександр Андрійович, який щиро привітав всіх присутніх, побажав миру, здоров’я, спортивних перемог.

Кращій спортсмен ліцею, учасник Всеукраїнських змагань з волейболу серед професійно – технічних закладів України Хіленко Сергій урочисто відкрив свято, запаливши вогонь  спортивних змагань.

Під звуки Державного Гімну учениця гр. М–313 Кисельникова Дарина та учень групи КО–114  Чуприн Володимир підняли Державний Прапор України.

Були проведені спортивні змагання за такою програмою:

  • Футбол;
  • Волейбол;
  • Шахи;
  • Шашки;
  • Піднімання гирі;
  • Спортивна естафета;
  • Перетягування канату.

Протягом свята учні навчальних груп вперто виборювали перемогу.

Після закінчення свята директор ліцею Л.В.Колесник та міський голова О.А.Божков привітали переможців змагань нагородили грамотами та дипломами.

Міський голова О.А.Божков нагородив подякою кращих спортсменів ліцею Пирлика Сергія учня гр. СЕ–312, та Хіленко Сергія учня гр. АЗ–313.

Директор ліцею Л.В.Колесник нагородила переможців змагань дипломами, кубками та медалями!

Результати змагань:

Волейбол:

1 – місце посіла збірна команда учнів 4 курсу;

2 – місце посіла збірна команда учнів 2 курсу;

3 – місце посіла збірна команда учнів 3 курсу.

Піднімання гирі:

1 – місце посів учень гр. АЗ–312 Копосов Богдан;

2 – місце посів учень гр. АЗ– 312 Горькавенко Максим;

3 – місце посів учень гр. М–313 Павленко Віталій.

Шахи:

1 – місце посів учень гр. АЗ–315 Мещеряков Олександр;

2 – місце посів учень гр. АЗ–313 Беляков Артем;

3 – місце посів учень гр. СЕ–312 Бережний Павло.

Шашки:

1 – місце посів учень гр. АЗ–312 Скрипник Владислав;

2 – місце посів учень гр. АЗ–312 Парафієнко Владислав;

3 – місце посів учень гр. СЕ–313 Коновалов Сергій.

Спортивна естафета:

1 – місце посіла команда гр. АЗ–315;

2 – місце посіла команда гр. М–313;

3 – місце посіла команда гр. АТ-314.

Перетягування канату:

1 – місце посіла команда учнів 4 курсу;

2 – місце посіла команда учнів 2 курсу;

3 – місце посіла команда учнів 3 курсу. 

Вітаємо переможців змагань!

Нових перемог вам наші юні спортсмени!

Переглядів: 308 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Изюмский профессиональный лицей 2017