П`ятниця, 20.10.2017, 10:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ізюмського професійного ліцею

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Червень » 26 » Ліцеїсти підвели підсумки конкурсу «Краща навчальна група 2015»
11:03
Ліцеїсти підвели підсумки конкурсу «Краща навчальна група 2015»

25 червня 2015 року в Ізюмському професійному ліцеї підвели підсумки конкурсу «Краща навчальна група 2015 ». Протягом навчального року учні навчальних груп ліцею намагалися вибороти перемогу, своїми успіхами в навчанні, спорті, громадській роботі приносили переможні бали своїй групі.

Журі конкурсу дуже ретельно та уважно підводило підсумки навчально – виховної роботи учнівських колективів. Було враховано:

  • середній бал групи;
  • участь та перемоги в предметних олімпіадах, конкурсах професійної майстерності, спортивних змаганнях та турнірах;
  • зайнятість учнів групи в гуртковій роботі в ліцеї та поза його межами;
  • пропуски занять та запізнення на них.

Самоврядування навчальних груп відзвітувало  про проведену роботу за звітний період. В  своїх звітних презентаціях групи продемонстрували успіхи, перемоги в навчанні, громадській роботі та спорті. Визначені кращі учні за номінаціями:

Кращі учні в навчанні:

М – 313 Кисельникова Дарія, Красюк Анастасія,

К – 313 Полеонова Єлизавета,

К – 312 Бугаєва Елла,

КО – 114 Богунова Дарія, Дробишева Юлія, Загрібильна Олена, Літвіненко Анастасія, Мирошниченко Ганна, Пудло Дмитро, Сегіда Владислав,

 Сядро Ірина, Табурчак Ельвіра, Козлова Олена

Кращі спортсмени:

Баскетболісти

АТ – 314 Циганков Владислав,Ткачук Владислав, Кривуля Володимир,

Волейболісти

АЗ – 313 Хіленко Сергій, Мірошник Андрій, Ісупов Вячеслав,

СЕ – 312 Пирлик Сергій, Ляшенко Євген,

КО – 114 Чуприн Володимир,

М – 313 Кисельникова Дірія,

КС – 311 Гнойова Олена, Клименко Ганна,

Армспорт

АЗ – 312 Копосов Богдан, Ноженко Олексій, Горькавенко Максим, Максименко Сергій,

Настільний теніс

КС – 314 Руфіна Надія,

С – 114 Моісєєв Євген,

АЗ – 313 Ісупов Вячеслав

Загальні результати конкурсу по навчальним групам:

 І курс

І місце посіла гр. КС – 314 (майстри в/н Кузнецова В.М., Шеремет І.М., староста Пишна О.),

ІІ місце посіла гр. К – 314 (майстри в/н Жданюкова О.П., Біцман С.О., староста Бондаренко А.),

ІІІ місце посіла гр. АЗ – 314 (майстри в/н Поздняков І.Н., Сухомлин С.Г., калсний керівник Фартушна І.О., староста Кочегаров М.).

ІІ курс

І місце посіли гр. М – 313 (майстри виробничого навчання Шеремет Є.Б., Семеренко А.М., староста Кісельникова Д.) та К – 313 майстри  виробничого навчання Воротиленко О.Л., Сировацька Н.М., класний керівник Сухомлин А.С., староста Власенко Н.).

ІІ місце посіла гр. АТ – 313(майстер виробничого навчання Шульц В.Г.,  староста Гомоненко О.), та  СЕ – 313(майстер виробничого навчання Гаврик О.С., класний керівник Балугян Т.В., староста Григор’єв М.).

ІІІ курс

І місце посіла гр. К – 312(майстри виробничого навчання Фартушна І.О., Машкова С.В., класний керівник Онопрієнко Н.М., староста Батченко В.).

ІІ місце посіла гр. АЗ – 312(майстри  виробничого навчання Відіньов В.І., Черкасов О.М. класний керівник Зибіцький Ю.Є., староста Гарькавенко М.).

ІІІ місце посіла гр. АТ – 312(майстер виробничого навчання Лаврентьєв В.Б., класний керівник Ошурко Н.О., староста Довгоспинний А.).

Групи на базі повної загальної середньої освіти

І – місце посіла гр. КО – 113(майстер виробничого навчання Мірошніченко С.Ф., староста Літвіненко А.).

Після підведення підсумків навчально – виховної роботи з привітанням виступила директор Ізюмського професійного ліцею Колесник Л.В., яка привітала переможців конкурсу «Краща навчальна група 2015» привітала присутніх з закінченням навчального року, побажала миру, здоров’я, наснаги та веселих літніх канікул.

Переглядів: 237 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Изюмский профессиональный лицей 2017