Четвер, 02.07.2020, 15:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ізюмського професійного ліцею

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивна зала

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І ЗДОРОВ'Я

 

Викладання курсу здійснюється за програмою для професійно-технічних навчальних закладів "Фізична культура і здоров'я", рекомендованою Міністерством освіти і науки України і програмою для професійно-технічних навчальних закладів "Фізичне виховання". Програма "Фізична культура і здоров'я" призначена для підготовки учнів на базі повної загальної середньої освіти. Програма "Фізичне виховання" розрахована для підготовки учнів на базі базової середньої освіти.


Учні основної та підготовчої медичних груп навчаються на загальних підставах. При оцінюванні навчальних досягнень учнів з фізичного виховання викладачі керуються діючими критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів за 12-бальною шкалою та тестами і нормативами оцінювання фізичної  підготовленості населення України. Учні спеціальної медичної групи навчаються за окремими програмами. Складання тестів і нормативів з фізичної підготовленості для них не передбачено.


 Програми надають право викладачеві творчо підходити до реалізації її змісту. Враховуючи рівень підготовки учнів, їх інтереси і нахили, профіль групи, викладач пропонує власну логіку вивчення матеріалу з методичним обгрунтуванням доцільності внесених змін. Кількість годин, передбачених для вивчення тем, є орієнтовною і може бути зміненою у межах визначених годин.


 Педагогічний колектив ліцею використовує різноманітні позаурочні форми навчання та методи залучення учнів до занять фізичною культурою: фізкультурно-оздоровчі заняття в режимі дня, домашні завдання, заняття у фізкультурних гуртках і спортивних секціях, групах загальної фізичної підготовки, за інтересами тощо.

 

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття кожного!
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Изюмский профессиональный лицей 2020