Субота, 17.04.2021, 02:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ізюмського професійного ліцею

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівське самоврядування


Учнівське
самоврядування в Ізюмському професійному ліцеї

З початком нового 2011-2012 навчального року в Ізюмському професійному ліцеї розпочав свою діяльність новий склад учнівського самоврядування. Очолила учнівське самоврядування учениця групи КС-311 по спеціальності "Оператор комп’ютерного набору, агент з постачання, конторський службовець (бухгалтерія)»  Шпіга Каріна.


До складу учнівського самоврядування входять:

Голова учнівського комітету - Шпіга Каріна - група КС-311.

Комітет «Комісія з дисципліни та порядку » - Хоружевський Григорій-група СЕ-309.

Комітет «Інформаційна комісія»- Воротиленко Дмитро- група КС-311.

Комітет  зі спорту та туризму- Субота Денис - група АТ-309.

Комітет з дозвілля - Меньшикова Вікторія - група КС-311.

Комітет патріотичного виховання- Чарахчан Яна - група К-311.

Комітет по зв’язкам – Кокляр Ірина – група КС-311.

Комітет з соціальної допомоги - Гнойова Олена- група КС-311.

В жовтні 2011 року  учні провели своє перше засідання, обговорили плани на майбутнє.

Члени учнівського самоврядування організували свою першу інформаційно-просвітницьку акцію "Куріння - повільна смерть", яка проходила в рамках Тижня протидії курінню.

Сьогодні виникла соціальна потреба у формуванні такої особистості, яка могла б самостійно вирішувати як щоденні, так і масштабні громадські завдання. Тому управлінську науку - наша молодь вивчає на практиці: бере участь у самоврядуванні.

Протягом восьми років в ліцеї існує учнівське врядування. Мета його є виховання в учнів активної життєвої позиції через участь в організації навчально-виховного процесу і створення учнівської «гілки влади» ліцею.

Самоврядування забезпечує участь учнів у різноманітній та різноплановій роботі, залучає їх до управління справами колективу, допомагає їм зрозуміти свої права та обов’язки, формує в них почуття керівника.

 Учнівське самоврядування в ліцеї є педагогічно доцільним способом організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя груп та ліцею.

Цінність організації учнівського самоврядування в ліцеї полягає в тому, що учні глибоко і всебічно проникають у сутність своїх прав і обов’язків.

Діяльність учнів-творча. Творчість передбачає створення нового, оригінального. Учні самі вирішують доцільність проведення того чи іншого заходів.

Учнівське самоврядування організовує зв'язок з національною історією, культурою, традиціями українського народу.

Органи учнівського самоврядування сприяють проведенню державних та традиційних свят в навчальному закладі. Так, стало традицією, з нагоди свята працівників освіти проведення Дня самоврядування, під час якого учні відчувають свою значущість, вчаться наполегливості в реалізації своїх планів.

В ліцеї проводяться предметні тижні, проводяться конкурси професійної майстерності «Кращий за професією». 

Органи учнівського самоврядування приділяють увагу підвищенню правової культури учнів та профілактиці правопорушень.

Немалу роль учнівське врядування відіграє в спортивному житті ліцею та пропагуванні здорового способу життя. Протягом року спортивна комісія неодноразово організовувала змагання з різних видів спорту, проводила рейди під девізом «Ні палінню!» та Дні здоров’я.

Комісія «Дозвілля» привчає учнів до змістовного проведення вільного часу, організовує різноманітні заходи на високому рівні , проводить свята, екскурсії, конкурси та розважальні програми.

Рада учнівського самоврядування дбає про профорієнтаційну роботу, організовують екскурсію по школах де розповідають про навчальний заклад та перспективи своєї професії. 

Учнівське самоврядування дозволяє учням формувати такі соціальні якості людини, як толерантність, повага до власної та чужої праці, здатність до самоаналізу та самовиховання.

Узагальнюючи сказане, зазначимо, правильно організоване учнівське врядування містить потужний виховний потенціал, розвиває лідерські якості, захищає від негативних впливів соціального середовища, виховує активних громадян держави.

Правила для учнів

 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Изюмский профессиональный лицей 2021