Четвер, 04.03.2021, 21:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Ізюмського професійного ліцею

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 7 » Моніторинг навчально – виховної роботи за вересень – жовтень 2014 – 2015 н.р.
13:22
Моніторинг навчально – виховної роботи за вересень – жовтень 2014 – 2015 н.р.

Відповідно до річного плану роботи  07 листопада 2014 року в актовій залі ліцею Учнівською Радою  проведено підведення підсумків навчально- виховної роботи учнівського колективу за вересень - жовтень 2014 - 2015 навчального року. На заході заслуховувались доповіді старост навчальних груп, в яких була відображена об’єктивна оцінка проведеної роботи в групах.

Відповідно до положення конкурсу  «Краща навчальна група»  місця розподілилися  наступним чином:

1 курс:

1 місце -  групи  КС – 314 «Оператор КН , агент з постачання , конторський службовець» (майстер в/н та кл. керівник Жерліцина Т.В., староста Пишна Олена) та К – 314 «Кухар, кондитер» (майстер в/н  Жданюкова О.П., кл. керівник  Гудков Б.В. староста Бондаренко Артем).

2 місце - група АТ – 314 «Слюсар з ремонту автомобілів, токар» (майстер в/н Поздняков І.Н., класний керівник Фартушна І.О., староста Кочегаров Микита).

2 курс:

1 місце - групи М – 313 «Муляр, штукатур»  (майстер в/н, Семеренко А.М., кл. керівник Шеремет Є.Б., староста Кисельникова Даша)  та

 К – 313 «Кухар, кондитер»  (майстери в/н  Воротиленко О.Л., Сировацька Н.М.,  кл. керівник Сухомлин А.С., староста Полеонова Елизавета).

2 місце - група АТ – 313 «Слюсар з ремонту автомобілів,токар»  (майстер в/н Шульц В.Г., староста Гомоненко Олександр).

3 курс:

1 місце - група К – 312 «Кухар, кондитер»  (майстри в/н  Фартушна  Т.Г., Машкова С.В., кл.керівник Онопрієнко Н.М., староста Батченко Вікторія).

2 місце - група АЗ – 312 «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання»  (майстри в/н  Відіньов В.І., Черкасов О.М., кл. керівник Зибіцький Ю.Є., староста Гарькавенко Максим).

4 курс:

1 місце  - групи КС – 311 «Оператор КН , агент з постачання , конторський службовець»  (майстри в/н  Коваленко Н.О., Шеремет І.М., кл. керівник Жерліцина А.М.,  староста Воротиленко Дмитро) та  К – 311 «Кухар, кондитер»  (майстер в/н Гордієнко А.М., кл. керівник Владикіна О.В., староста Дубровіна Євгенія).

2 місце  - група СЕ – 311 «Слюсар з ремонту електроустаткування, газоелектрозварник» (майстер в/н  Приходько С.М. кл. керівник Чухлеб О.С., староста Ялова Ірина).

Групи на базі повної загальної середньої освіти:

1 місце - група  КО – 113 «Кухар, бармен, офіціант» (майстер в/н  Білоус Т.В., староста Мінакова Наталія).

2 місце - група КО – 114 «Кухар, бармен, офіціант» (майстер в/н  Мірошніченко С.Ф., староста Літвіненко Анастасія).

Після доповідей старост учні обговорили підсумки навчально – виховної роботи за вересень – жовтень 2014 – 2015 навчального року. Кращі групи були нагороджені Грамотами.

 Заступник директора з навчально- виробничої роботи Соловей О.В. побажав учням успіхів та натхнення  в подальшому навчанні та оволодінні обраної професії.

 

 

Переглядів: 395 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Изюмский профессиональный лицей 2021